Arabako EE.JJ. Finalak - Finales JJ.EE. Álava


Informazio orokorra - Información General

Data eta tokia:
  • Benjaminak: 05/05 Larunbata (arratsaldez) - Abetxuko Polikiroldegia (Vitoria - Gasteiz)
  • Kimuak: 05/06 Igandea (goisez) - Abetxuko Polikiroldegia (Vitoria - Gasteiz)
  • Kadeteak: 05/12 Larunbata (arratsaldez) - Bañueta Polikiroldegia (Amurrio)
  • Gaztetxoak eta seniorrak: 05/12 Larunbata (arratsaldez) - Bañueta Polikiroldegia (Amurrio)
  • Umetxoak: 05/19 Larunbata (arratsaldez)
* Gimnasta bakoitza bere entrenatzailearekin adostutako orduan egon beharko da lehiaketa eremuan berotzeko prest.

 Fecha y lugar:
  • Benjamines: 05/05 Sábado (de tarde) - Abetxuko Polikiroldegia (Vitoria - Gasteiz)
  • Alevines: 06/05 Sábado (de tarde) - Abetxuko Polikiroldegia (Vitoria - Gasteiz)
  • Cadetes 12/05 Sábado (de tarde) - Bañueta Polikiroldegia (Amurrio)
  • Juvenil y senior: 12/05 Sábado (de tarde) - Bañueta Polikiroldegia (Amurrio)
  • Infantil: 19/05 Sábado (de tarde)
* Cada gimnasta deberá estar en pista preparada para calentar a la hora acordada con su entrenadora. 

Irteera ordenak - Órdenes de Salida

Horri honen amaieran deskargatu ahalko dituzue. 
Se pueden descargar al final de esta página. 

Emaitzak - Resultados 

Benjaminak: 
  • Taldea - Conjunto: 1º Aresketa B1
  • Bikoteka - Equipos: 
    • Esku libreak - Manos libres: 3º Onintze Ortega
    • Pilota - Pelota: 2º Itsasne Udaeta; 3º Nahikari Udaeta
    • Sailkapen orokorra - Clasificación general: 2º Itsasne Udaeta - Maialen Calle; 3º Nahikari Udaeta - Onintze Ortega
  • Banakakoa - Individual: 
    • Esku libreak - Manos libres: 3º Alba Diaz
    • Pilota - Pelota: 2º Haizea Ugarte
    • Sailkapen orokorra - Clasificación general: 2º Haizea Ugarte
Kimuak - Alevines:
  • Bikoteka - Equipos:
    • Esku libreak - Manos libres: 3º Alba Bra
    • Uztaia - Aro: 2º Izaro Presilla
    • Sailkapen Orokorra - Clasificación general: 2º Albra Bra - Izaro Presilla
Kadeteak - Cadetes:
  •    Banakakoak - Uztaia: 3º Aroa Elejalde
Gaztetxoak - Juveniles:
  • Taldea - Conjunto: 2º Aresketa 
  • Banakakoak - Individuales:
    • Zinta -Cinta: 3º Naroa Dominguez
  • Bikoteka - Equipos: 
    • Mazak - Mazas: 2º Nitai Romay
    • Zinta - Cinta: 3º Iraia Uría
    • Sailkapen Orokorra - Clasificación General: 3 º Aresketa (Nitai + Iraia)
Seniorrak - Seniors:
  • Taldea - Conjunto: 1º Aresketa
  • Bikoteka - Equipos:
    • Mazak - Mazas: 2º Ane Barrenengoa
    • Pilota - Pelota: 3º Maider Gotxi
    • Sailkapen Orokorra - Clasificación General: 1º Aresketa (Ane + Maider)
  
Ċ
Aresketa Gimnasia,
2 may. 2018 1:41
Ċ
Aresketa Gimnasia,
2 may. 2018 1:41
Ċ
Aresketa Gimnasia,
5 may. 2018 12:29
Ċ
Aresketa Gimnasia,
2 may. 2018 1:41
Ċ
Aresketa Gimnasia,
2 may. 2018 1:41
Ċ
Aresketa Gimnasia,
5 may. 2018 12:29
Comments